neděle 6. listopadu 2011

Nový hudební objev

Už dlouho jsem pro sebe hledal novou energii. Něco co mne pohltí a já propadnu příjemným zvukům lahodícím mému uchu a vlastně nejen jednomu :). Pomalu jsem ztrácel naději, i když jsem věděl, že jednou z podmínek je ženský vokál, který prostě miluji. Ale melodie a jednotlivé zvuky musí sedět a být pro mne příjemné.

Ti, co mne alespoň trochu sledují, možná už můj objev zaznamenali. Já jsem jím ovšem natolik nadšený, že se musím podělit i zde.
Dříve mne takto pohltila skupina Metric, od které jsem zaslechl skladbu na Radiu 1. Nynější objev má na svědomí Last.fm.
Nečekám, že někoho to zaujme natolik jako mne, ale jestliže se tak stane, rád bych viděl jeho profil na Last.fm pro další inspiraci :).

Celým zázrakem, kvůli kterému tvořím tento příspěvek je skupina Phantogram, sice má zatím jen 2 alba, která mezi sebou měla větší odstup, ale na kvalitě neztrácí. Chtěl bych se podělit o 3 nejlepší kousky - viz widget.


Kdo má raději ještě pomalejší a více relaxační skladby, možná jej potěší skupina Flunk, na kterou jsem narazil zároveň s Phantogramem a je také mým dalším objevem na druhé příčce. Na třetí pozici bych pak umístil znovuobjevený Underworld.

Příjemný, kvalitní a ničím nerušený poslech.

Žádné komentáře: