pátek 31. prosince 2010

Suma sumarum

Dlouho jsem nic nenapsal, vlastně kromě tohoto příspěvku jsem vynechal akorát měsíc listopad. Není totiž čas, a to právě od začátku listopadu, kdy mi přibyla další práce zabírající většinu času. Takže alespoň teď poslední den v roce sepíši pár řádků, abych se udržel v setrvačnosti. Neznamená to ovšem, že bych nic jiného nepsal, jen nepublikuji.

Dnes je tedy konec roku a já jej ve zkratce hodnotím jako vcelku povedeným, užitečným, poučným a zajímavým rokem, kterého nelituji. To co bylo špatné přineslo nakonec daleko zajímavější a lepší výsledky a dobré události se staly v měřítku ještě lepšími. Podrobnostmi zde nebudu zatěžovat, pro ostatní nejsou tak zajímavé nebo užitečné. Já jsem spokojený, jen času by mohlo být více. Na zájmy a zábavu nezbývá moc prostoru. Priority volím dle honoráře, takže i na práci, která mne baví a zajímá bohužel nestačí čas. A to nemluvím o zábavě a volné aktivitě.

Jako bonus, aby tento příspěvek nebyl tak nic neříkající, přikládám malý pokus, na který jsem se dlouho chystal. Zimní násilné HDR. Bohužel zrovna když byl čas, tak nebylo vhodné světlo nebo podmínky. Navíc jsem ještě neuměl odstranit duplikaci snímků po složení dohromady - fotil jsem z ruky, takže každý z 5-ti snímků, jenž jsou složeny do jednoho, mají jiný úhel pohledu - příště snad bude čas na stativ. Později jsem se alespoň pokusil odstranit duplikace, což je možné porovnat na barevném snímku.Jinak vše nejlepší do nového roku a mnoho úspěchu mým čtenářům.

Žádné komentáře: