čtvrtek 31. prosince 2009

Předsevzetí?

Rozhodl jsem znovu upravit vzhled mého osobního blogu a snad konečně jej alespoň po chvilkách začít vyžívat na něco konkrétního.

Tento blog by tedy měl být místem, kde si mohu "ulevit" formou osobních zkušeností, zajímavostí nebo delších postů týkajících se IT odvětví, které se nevejdou do 140 znaků. Ano, zde mimo mého Twitter účtu by se mohly vyskytovat i věci osobní. Snažil jsem se zvolit jednoduchý design připomínající vzdáleně Twitter, jelikož podobnou formou mám v plánu tento blog využívat. Dění okolo Google aplikací bude nadále psáno jen na blog GUG.cz a je tedy zbytečné, abych články duplikoval zde.

S vidinou osobního, takového volnějšího, blogu budu snad konečně plnit řádky na této stránce. Pokud by byl nějaký zájem, bude mne to jedině nutit tento blog udržovat.
Snad se to rozhýbe, a nebudu tak používat tento prostor jen na testování různých prvků, i když to nevylučuji. Následují rok, zítřkem počínaje, snad rozhodne.

Chtěl bych tedy závěrem mým případným čtenářům popřát do toho nového roku 2010 vše nejlepší, hodně zdraví (které dokážeme ocenit až když nám něco je) a hlavně hodně úspěchu i třeba v podobě splněných předsevzetí.

Žádné komentáře: